COMMENTS


MÜKEMMEL
'da 230 değerlendirmeler
AKIN ÖZTÜRK
07/10/2022
Zehra hanım ve ekibinin güler yüzü, her konudaki yardımları ve en önemlisi ağrısız, acısız yaptığı kanal tedavisi için çok teşekkür ederim. Zehra hanım hekimliği ve el hafifliği olarak kesinlikle en iyi diş hekimlerinden, Ankara'da böyle eli hafif ve tecrübeli ağız çene cerrahı bulmak zor gerçekten. Klinik ortamının hijyenik ve ferah olması başka herhangi bir yere gitmeme gerek kalmadı.
Aysegül Altınbas
05/10/2022
ZEDS Dental'e tedavim için teşekkür ederim. Güleryüzlü çalışanları, kaliteli ve profesyonel tedavisi ile gayet memenun kaldım. Gerçekten Zehra hoca Ankara'da implant konusunda en iyi ağız ve çene carrahlarından. Tedavi öncesi analizleri, tedavi sonrası durum takibi ve yaklaşımları ile ilgili alakaları çok iyiydi. İmplant ve 20'lik diş çekimim için tercih ettim ve çok memnun kaldım.
Sertay Balcı
23/09/2022
Gerçekten işinin en iyilerinden 🌠🌠
Esra Aydın
19/09/2022
Başta Fatma Hanım ve Zehra Hanım olmak üzere tüm çalışanların güleryüzlü ve içten olduğu çok güzel, hijyenik ve tüm korkularınızı bir kenara bırakıp güvenle, tereddütsüz gidebileceğiniz bir klinik.Alanlarında mükemmel bir kadro, ilgisini eksik etmeyen özellikle Fatma hanıma çok teşekkür ediyorum...😍
Ersin Aykan
19/09/2022
Zehra hanımın hastalarla birebir ilgilenmesi ve personelin güler yüzü için teşekkür ederim. Ankara’nın en iyi çene cerrahisi ve uzmanı olarak başarılarının devamını dilerim.


Whatsapp
İnstagram
Hemen Ara
Yol Tarifi